Çalış Transfer

Çalış Transfer Ücretleri

Çalış Transfer , fiyat listesi aşağıdaki şekildedir, Dalaman Havalimanı ile Çalış  arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri Çalış Transfer fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Fethiye Çalış  arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Çalış Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
binek BİNEK 1-4 KİŞİ

150 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

230 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

330 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

280 TL

 dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

 

Dalaman Havalimanı Çalış Transfer

Çalış Transfer - Dalaman Havalimanı Transferleri

 • Dalaman Havaalanı Fethiye Çalış arası  50 KM olup Dalaman Havalimanından Çalış ‘a taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 50 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Çalış ‘a Ulaşım veya Çalış tan  dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Çalış Fethiye Otelleri Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Çalış  Transferi veya Dalaman Çalış ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Çalış dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Çalış   Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve  Çalış Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Çalış ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Çalış Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı  Çalış  arası özel transfer veya Çalış Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Çalış Transferlerinizde en uygun fiyatlra ulaşım imkanları için şimdi rezervasyon yapın.
 • Dalaman Havaalanı Çalış Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya  Çalış Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Çalış transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Çalış ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Çalış transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Fethiye Çalış  veya Çalış Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

Çalış’a en uygun bütçeli  Ulaşım hizmetleri ?

 • Tatile gelen kişiler için Havalimanı transferleri son yıllarda önemli hale gelmiştir.
 • Kişiler en kısa sürede tatil beldelerine   ulaşabilmek için otobüs yerine havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanarak ulaşımlarını rahat bir şekilde gerçekleştirmektedirler.
 • Transfer hizmeti alan kişiler için fiyatların ekonomik olması da büyük etkenler arasındadır.
 • En uygun fiyatlara  en kaliteli transfer hizmetleri her zaman ilk tercihtir.

Dalaman Fethiye Calış arası En kolay Transfer ?

Dalaman Fethiye çalış Arası yaklaşık olarak 30 dk sürmektedir.Çalış çok fazla yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi görmektedir.Fethiye Çalış Dalaman arası transfer fiyatları Martı Transferın tecrübeli birikimiyle uygun fiyatlara gerçekleştirilmektedir.Çalış taki tüm oteller ,apartlara ,pansiyon vb konaklayabileceğiniz tesislere transfer hizmetleri sağlanmaktadır.

Vermiş olduğumuz Transfer hizmetlerimiz ;

 • Son dakika rezervasyon yaptırmanıza rağmen anında ulaşım imkanı.
 • Herhangi bir ek ücret  ödemeden Direk gidecek olduğunuz otelinize ulaşım.
 • Firmamızdan ücretsiz olarak Çocuklarınıza buster veya bebek koltuğu

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Çalış Plajı Videosu

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.