Faralya Koyu Transfer

Faralya Koyu Transfer Ücretleri

Faralya Koyu Transfer, Dalaman Havalimanı ile Akyaka arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Faralya Koyu arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Faralya Koyu Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Faralya BİNEK 1-4 KİŞİ

220 TL

Faralya Koyu Transfer - Minibüs Transfer MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

290 TL

Faralya Koyu Transfer - Minibus Transfer MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

440 TL

Faralya Koyu Transfer - Vip Araç Transfer VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

340 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Faralya Koyu Transfer

 • Dalaman Havaalanı Faralya Koyu arası  125 KM olup Dalaman Havalimanından  Faralya Koyu’na taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 125 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Faralya Koyu’na Ulaşım veya Faralya Koyundan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Faralya Koyu Otelleri Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Faralya Koyu Transfer ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu seyahat etmesi için bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Faralya Koyu Transferi ‘ni Martı Trasnfer olarak en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Faralya Koyu Transferlerinizde  en güvenli seyehat imkanı sizlerle.
 • Dalaman Faralya Koyu ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Faralya Koyu  arası özel transfer ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Faralya Koyu Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya Faralya Koyu Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.
 • Dalaman Faralya Koyu transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanıiç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Faralya Koyu ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Faralya Koyu transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Faralya Koyu  veya Faralya Koyu Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

En Güvenli Faralya Koyu Ulaşım Hizmetine Nasıl Ulaşırım ?

İnsanların ulaşmak istedikleri yere giderken ulaşım hizmetlerinden yararlanması oldukça önemli olup Özellikle havalimanından yapılacak transfer hizmetleri sayesinde uçaktan indiklerinde rahat bir şekilde  ulaşmak istedikleri yere transfer hizmeti sağlarız.Fethiye ‘de en gözde tatil beldelerinden biri olan Faralya Koyu ‘nda Dalaman Havalimanı  Faralya Koyu Transfer hizmetlerini kullanarak gideceğiniz yere kolay ve pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Faralya Koyu transferlerinizde otele kadar ulaşım imkanları mevcut değildir.Araçların otel bölgelerine inmeleri yasak ve tehlike arz ettiği için Faralya koyu yiğitoğlu market önüne kadar ulaşımınız sağlanmış olup sizi otelden jeepler ile almaya geleceklerdir.

Dalaman Havalimanından Transferinizi gerçekleştirmek üzere sizi karşılayan kaptanımıza isteklerinizi rahatlıkla talep edebilirsiniz.Ayrıca Faralya Koyundan sizi jeepler ile alacakları için ölüdenize yaklastıgınızda kaptanımıza gidecegiz otel ismini vererek soforumuz otelınızı arayarak 20 dk sonra müsafırlerimızı yukarıdan alabılırsınız demelri halinde yukarıda  bekleme yapmadan oelin göndermiş oldugu jeepler sızı orada hazır bekliyor olacaktır sızın orada bekleme yapmamanızı saglacaktır.

Transferlerinizde herhangi bir gecikme veya yer  bulma problemi yaşanmaması için transfer saatinizde 30 dk öncesinde şoförlerinizle iletişime geçerek adresinizin tekrar teyid edilmesi sağlanmaktadır.

 Ofısımızı aradıgınızda Dalaman Havalimanı Transfer reservasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar ;

 • Uçak detaylarınızı,iletişim numaranızı ve kişi sayınızı  belirtmeniz gerekmektedir.
 • Transfer Rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklikte 24 saat öncesinde bilgi vermeniz yeterlidir.
 • Havalimanı Transferlerinizde herhangi bir ön ödeme yapmadan rezervasyon yapma imkanı mevcuttur.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.