Faralya Koyu Transfer

Faralya Koyu Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

130 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

150 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

200 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

180 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Faralya Koyu Ulaşım

 • Dalaman Havaalanı Faralya Koyu arası  125 KM olup Dalaman Havalimanından  Faralya Koyu’na taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 125 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Faralya Koyu’na Ulaşım veya Faralya Koyundan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Faralya Koyu Otelleri Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Faralya Koyu Transferi veya Dalaman Faralya Koyu ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Faralya Koyu dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Faralya Koyu Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve Faralya Koyu Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Faralya Koyu Transferlerinizde  en güvenli seyehat imkanı sizlerle.
 • Dalaman Faralya Koyu ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Faralya Koyu Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Faralya Koyu  arası özel transfer veya Faralya Koyu  Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Faralya Koyu Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya Faralya Koyu Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Faralya Koyu transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Faralya Koyu ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Faralya Koyu transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Faralya Koyu  veya Faralya Koyu Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

En Güvenli Faralya Koyu Ulaşım Hizmetine Nasıl Ulaşırım ?

İnsanların ulaşmak istedikleri yere giderken ulaşım hizmetlerinden yararlanması oldukça önemli olup Özellikle havalimanından yapılacak transfer hizmetleri sayesinde uçaktan indiklerinde rahat bir şekilde  ulaşmak istedikleri yere transfer hizmeti sağlarız.Fethiye ‘de en gözde tatil beldelerinden biri olan Faralya Koyu ‘nda Dalaman Havalimanı  Faralya Koyu Transfer hizmetlerini kullanarak gideceğiniz yere kolay ve pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Faralya Koyu transferlerinizde otele kadar ulaşım imkanları mevcut değildir.Araçların otel bölgelerine inmeleri yasak ve tehlike arz ettiği için Faralya koyu yiğitoğlu market önüne kadar ulaşımınız sağlanmış olup sizi otelden jeepler ile almaya geleceklerdir.

Dalaman Havalimanından Transferinizi gerçekleştirmek üzere sizi karşılayan kaptanımıza isteklerinizi rahatlıkla talep edebilirsiniz.Ayrıca Faralya Koyundan sizi jeepler ile alacakları için ölüdenize yaklastıgınızda kaptanımıza gidecegiz otel ismini vererek soforumuz otelınızı arayarak 20 dk sonra müsafırlerimızı yukarıdan alabılırsınız demelri halinde yukarıda  bekleme yapmadan oelin göndermiş oldugu jeepler sızı orada hazır bekliyor olacaktır sızın orada bekleme yapmamanızı saglacaktır.

Transferlerinizde herhangi bir gecikme veya yer  bulma problemi yaşanmaması için transfer saatinizde 30 dk öncesinde şoförlerinizle iletişime geçerek adresinizin tekrar teyid edilmesi sağlanmaktadır.

 Ofısımızı aradıgınızda Dalaman Havalimanı Transfer reservasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar ;

 • Uçak detaylarınızı,iletişim numaranızı ve kişi sayınızı  belirtmeniz gerekmektedir.
 • Transfer Rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklikte 24 saat öncesinde bilgi vermeniz yeterlidir.
 • Havalimanı Transferlerinizde herhangi bir ön ödeme yapmadan rezervasyon yapma imkanı mevcuttur.