Selimiye Transfer

Selimiye Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

130 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

150 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

200 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

180 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Selimiye Ulaşım

 • Dalaman Havaalanı Selimiye arası 155  KM olup Dalaman Havalimanından Selimiye taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 2 Saat sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan Selimiye Ulaşım veya Selimiye dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Selimiye Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Selimiye Transferi veya Dalaman Selimiye ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Selimiye dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Selimiye Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve Selimiye Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Havalimanı Selimiye transferlerinizi  ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz  A1,D2 ve TÜRSAB belgeli özel vıp araçlarımızla  yapmaktayız.
 • Dalaman Havalimanı Selimiye özel vıp taxi  transferleriniz de 2015-2016 Model  en lüks en modern özel  VIP araçlarımız ile sizlere Selimiye özel ulaşım  hizmeti  verilmektedir.
 • Dalaman Selimiye ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Selimiye  Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Selimiye arası özel transfer veya Selimiye Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Selimiye  Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya Selimiye Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Selimiye transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Selimiye ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Selimiye  transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Selimiye veya Selimiye Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız

Selimiye  Dalaman Havalimanı Transferleriniz için;

Dalaman Haavaalanı Selimiye transferleri veya Selimiye dalaman havalimanına olan transferleriniz için web sitemizden fiyatlarımızı inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.Selimiye Dalaman Transferi veya Dalaman Selimiye Ucuz transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan havalimanından alınıp Selimiye ulaşımızı sağladığınız esnada ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.Dalaman Havalimanı Selimiye Ulaşımlarınızda Martı Transfer’in dalaman havaalanı özel vıp transfer hizmeti ile farkı deneyiniz.Martı Transfer Dalaman Havaalanı Selimiye transferlerinde öncü firma olarak yerini almıştır.Dalaman Havaalanı Selimiye  Ulaşım veya Selimiye dalaman ekonomik taksi transferlerinizi  2015-2016 model özel vıp araçlarımızla yapmaktayız.Dalaman Martı Transfer sizler için en modern,en lüks transfer hizmetiyle önem  kazanmıştır.

  Dalaman Havaalanı Selimiye Transfer veya Dalaman Selimiye  ekonomik ulaşımlarınızda isteğinize bağlı olarak herhangi bir ödemede yapmadan Selimiye dalaman havalimanı -dalaman havaalanı Selimiye taxi seyehatinizde çocuklarınız için şirketimizden ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.

dalaman havalimanı Selimiye  ucuz taksi transfer yolculuğunuzu hem konforlu hem de ekonomik fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız Selimiye  dalaman havalimanı transferi için web sitemizden fiyatlarımızı inceleyebilip ve online rezerve yaptırabilirsiniz.

Dalaman Havalimanından olan tüm dalaman transfer,fethiye,göcek ,marmaris transferleri,orhaniye,martı marina,ölüdeniz otelleri transferleri,sarsala koyu,turunç,bozburun ,orhaniye,selimiye transfer rezervasyonlarınız artık dalaman ucuz transfer adresimizde ekenomik fiyatlarla.