Selimiye Transfer

Selimiye Transfer Ücretleri

Selimiye Transfer, Dalaman Havalimanı ile Selimiye arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Selimiye arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Selimiye Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
binek BİNEK 1-4 KİŞİ

250 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

350 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

500 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

430 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Selimiye Transferi

Selimiye Transfer

 • Dalaman Havaalanı Selimiye arası 155  KM olup Dalaman Havalimanından Selimiye taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 2 Saat sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan Selimiye Ulaşım olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Selimiye Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Selimiye Transferi veya Dalaman Selimiye ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Selimiye dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Selimiye Dalaman Havaalanı ucuz transfer   ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.

Selimiye Ekonomik Ucuz Transfer

 • Dalaman Selimiye ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden rezervasyon sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Selimiye arası özel transfer kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.
 • Dalaman Selimiye transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Selimiye ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Selimiye  transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Selimiye veya Selimiye Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.
 • Selimiye Dalaman transfer hizmetlerinden yararlanmak isteyen her kişi transfer hizmeti veren şirketleri araştırırken kaliteli ve belli bir tecrübeye sahip olmasına dikkat etmelidir.

Dalaman havalimanından Selimiye’ye en kolay nasıl ulaşırım?

Selimiye ‘ye tatile gitmeye isteyen her tatilci havalimanı transfer hizmetlerini kullanarak daha kolay ve konforlu şekilde gidecek olduğu konuma  gidebilir. Dalaman havalimanı Selimiye taksi transfer hizmetinden yararlanarak ulaşımınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Tatile çıkan hemen her kişi tatilini en iyi şekilde geçirmek ister. Mutlu bir tatilin başlangıcı ise havalimanı transferini kullanarak tatiline başlamaktır. Alacağınız hizmet tatilinizin daha iyi geçmesi için ilk adımdır. Bu yüzden havalimanı transfer hizmetlerini veren şirketleri çok iyi seçmeli ve araştırarark karara vermelisiniz.

 • Havalimanından Marmaris Selimiye arası transfer Fiyatlarını web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
 • Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre ücretler değişmektedir. Bunun için transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
 • Transfer firmalarından yararlanırken firmadan alacağınız hizmetlerin kalitesi ve profesyonellik çok önemlidir.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.