Turunç Transfer

Turunç Transfer Ücretleri

Turunç Transfer, Dalaman Havalimanı ile Turunç arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Turunç arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Turunç Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
binek BİNEK 1-4 KİŞİ

240 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

340 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

450 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

420 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

 

Dalaman Havalimanı Turunç Transferi

 • Dalaman Havaalanı Turunç arası 140  KM olup Dalaman Havalimanından Turunç taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 100 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan Turunç Ulaşım veya Turunç dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Turunç Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Turunç Transferi veya Dalaman Turunç ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Turunç dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Turunç Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve Turunç Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Havalimanı Turunç transferlerinizi  ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz  A1,D2 ve TÜRSAB belgeli özel vıp araçlarımızla  yapmaktayız.
 • Dalaman Havalimanı Turunç özel vıp taxi  transferleriniz de 2015-2016 Model  en lüks en modern özel  VIP araçlarımız ile sizlere Turunç özel ulaşım  hizmeti  verilmektedir.
 • Dalaman Turunç ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Turunç  Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Turunç arası özel transfer veya Turunç Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Turunç Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya Turunç Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Turunç transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Turunç ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Turunç  transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Turunç veya Turunç Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız

Dalaman Havalimanı Vip transfer hizmetinde neler bulunur?

Dalaman havaalanı Vip transfer hizmetleri özellikle iş adamları için oldukça önemlidir.

Bir yerden bir yere ulaşmada, rahat ve kolay şekilde istediği yere gitmek isteyen kişiler vip transfer hizmetlerinden yararlanarak gidecekleri konuma rahatça ulaşmış olurlar.

Havalimanında beklemek istemeyen, hemen gitmek istediği noktaya ulaşmak isteyen insanlar dalaman özel transfer hizmetleri kullanarak hızlı bir şekilde ulaşım sağlarlar.

Şehir merkezine uzak yerlerden olan Dalaman’da da transfer hizmetlerinden Dalaman havalimanı Turunç Transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz.

 • Marmaris merkezden Turunç arası yaklaşık olarak 15 km’dir. Yaklaşık 30 dakika içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.
 • Ancak daha farklı bölgelere Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinde farklı bölgelere gidişlerde mesafeler ve varış saatleri değişim göstermektedir.
 • Havalimanından istediğiniz yere transfer hizmetleri için profesyonel hizmet veren firmalardan yararlanarak daha rahat ve kolay şekilde istediğiniz yere ulaşım imkanına sahip olursunuz.

Turunç Transfer

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanarak en iyi tatilinizin başlangıcını sağlamış olursunuz.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.