Aktur Transfer

Aktur Transfer Ücretleri

 • Aktur Transfer , Havalimanından Aktur  arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Aktur  Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz. Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Aktur Transfer - Binek Transfer BİNEK 1-4 KİŞİ

260  TL

minibüs transfer MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

 350 TL

Aktur Transfer - crafter minibüs transfer MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

500 TL

Vip Araç Transferi VİP-ARAÇ

4-7 KİŞİ

400 TL

Aktur Transfer Rezervasyonu Yap

     

Dalaman Havalimanı Aktur Transfer

 • Dalaman Havaalanı Aktur arası  144 KM olup Dalaman Havalimanından  Aktur’a  taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 2 saat 7 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Aktur ‘a Ulaşım veya Aktur dan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Aktur Tatil sitesi Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Aktur  Transferi veya Dalaman Aktur ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Aktur dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Aktur  Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve  Aktur Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Aktur ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Aktur Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı  Aktur arası özel transfer veya Aktur  Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Aktur Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya  Aktur Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir. Transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Aktur ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Aktur transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Aktur Datça  veya Datça Aktur Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

Datça Aktur Ulaşım hizmetinde dikkat edilmesi gereken kurallar ;

 • Dalaman havaalanından Aktur’ a transfer hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken transfer hizmeti alacağınız firmanın kalitesi ve tecrübeli bir birikime sahip olması en önemli unsurdur.
 • Aktur transfer hizmetimizi en yeni araçlarımızla ve 16 yıllık tecrübeli birikimimizle gerçekleştirmekteyiz.
 • Aktur tatil sitesi transferinizde gidecek olduğunuz konuma kadar ulaşım imkanları mevcuttur.
 • Kaliteli havaalanı transferi için www.martitransfer.com web sitemizi ziyaret ederek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Aktur En Ucuz Ulaşım Hizmetlerine Nereden Ulaşabilirim ?

Aktur Tatil sitesi yaz ve kış sezonunda yerli turistler tarafından ilgi görmektedir.Datça Aktur Tatil Sitesi   çam ormanı ve denizin buluştuğu dünyanın oksijen deposu cennet köşelerinden biridir. Tatilinizi sakin huzurlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız Aktur Tatil Sitesi tercihiniz olmalıdır.

Datça ya bağlı olan Aktur Dalaman Havaliman arası 1 saat 45 dk sürmektedir.Aktur dan Dalaman Havalimanına ulaşım imkanı da çok kolay sağlanmaktadır. Firmamızın vermiş olduğu Aktur Tatil sitesi Transfer hizmetlerinden yararlanarak uygun fiyatlara ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aktur Ulaşım hizmetlerinizde olması gerekenler ;

 • Transferinizde kullanılacak olan araçların yeni model ve tüm belgeleri sahip olması gerekir.
 • Personellerin güleryüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlaması gerekir.
 • 7/24 ulaşım imkanı sağlanmalıdır.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.