İçeriğe geç
Anasayfa » Transfer Seçenekleri

Transfer Seçenekleri

Dalaman Havalimanı Transfer

Dalaman Havalimanından uygun fiyatlara kaliteli konforlu profesyonel transfer hizmeti seçeneklerimiz için sitemizde geniş bilgiler

Dalaman Havalimanı Transfer

 

Havalimanından transfer hizmetleri mesafelere göre belirlenir. Gitmek istediğiniz yer havalimanına uzak ya da yakınlığına göre ve alacağınız hizmetin türüne göre ücretinde değişiklik gösterir. Ayrıca kullanılacak araç türü de fiyat da etkili olmaktadır. Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinde istediğiniz araç türüne karar verebilir ve gideceğiniz yere göre ücretlendirmelerden faydalanabilirsiniz.

1- 3 Kişi

Standart Taxi

1- 3 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-4 kişi arasındadır. Bu araç seçeneğinde sadece ücretsiz su hizmetimiz var.
1-3 Kişi

Lux Taxi

1-3 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-4 kişi arasındadır. Bu araç seçeneğinde yeni model lüks araçlarımızla ücretsiz su-Dondurma - Wifi -Bebek koltuğu- Booster - hizmetimiz bulunmaktadır.
1 - 7 Kişi

Vip Vito

1 – 7 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-7 kişi arasındadır. Bu araç seçeneğinde sadece ücretsiz su hizmetimiz bulunmaktadır.
1-7 Kişi

Ultra Vip Vito

1-7 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-8 kişi arasındadır. Bu araç seçeneğinde yeni model lüks araçlarımızla ücretsiz su-dondurma - Wifi - TV-Müzik- Bebek Koltuğu -Booster hizmetimiz bulunmaktadır.
1 - 7 Kişi

Party Car

1 – 7 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-7 kişidir. Bu araç seçeneğimizde yeni model lüks araçlarımızla ücretsiz su-dondurma- Wifi - TV-Müzik- Bebek Koltuğu -Booster - Bira- veya Şarap  -Çerez-Cips hizmetimiz bulunmaktadır.
1-10 Kişi

Ultra Mini

1-10 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-10 kişidir . Bu araç seçeneğinde yeni model lüks araçlarımızla ücretsiz su-Dondurma - Wifi - TV-Müzik- Bebek Koltuğu -Booster hizmetimiz bulunmaktadır.
1- 10 Kişi

Ultra Lux Party Car

1- 10 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-10 kişidir.Bu araç seçeneğimizde ücretsiz su - Dondurma - Wifi - TV - Müzik - Bebek Koltuğu - Booster - Bira veya Şarap - Çerez - Cips hizmetimiz bulunmaktadır. model lüks araçlar.
1-14 Kişi

Minibus Vip

1-14 Kişi
Bu aracın kapasitesi 1-14 kişidir.Bu araç seçeneğinde ücretsiz su -Müzik - Bebek Koltuğu - Booster hizmetimiz bulunmaktadır.

     Dalaman Havalimanı Özel Ulaşım

                                                             

Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerini yılların verdiği tecrübesiyle sunan firmamızın havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon hizmetimizden yararlanarak transfer zamanlarınızda aracınızın hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

+90 531 238 03 00