İçeriğe geç
Anasayfa » Havaalanı transfer hizmetinde herhangi bir sorun yaşanır mı?

Havaalanı transfer hizmetinde herhangi bir sorun yaşanır mı?

Havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanırken, hizmeti sağlayan firmanın deneyimleyen yolcuların yorumları çok önemlidir.

Alacağınız Dalaman Havaalanı transfer hizmetinde Martı Transfer firması ile herhangi bir sorun yaşamadan transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sorun yaşamanız durumunda 7/24 müşteri hizmetlerinden rezervasyonunuzla ilgili ya da aracınız ile ilgili problemlere anında çözüm 

Dalaman Havalimanından Havaş veya Muttaş otobüsleri Marmaris ve Fethiye otogara  kadar ulaşım sağlamaktadır. Muttaş ve Havaş otobüsleri çok uygun fiyatlara taşıma işleme gerçekleştirmektedir Fakat saatlerce Havalimanında otobüsün dolmasını beklemeniz  gerekmektedir.

Ayrıca otobüs sizi otogara kadar götürdüğü için otelinize veya gidecek olduğunuz konumlara taksi aracılığıyla gitmeniz gerekir ve bu da size o kadar havalimanında beklemenize rağmen transfer ücreti ile aynı fiyatı denk gelecektir.

Havalimanında herhangi bir bekleme yapmadan direk hızlı bir şekilde gidecek olduğunuz konuma kadar ulaşmak için tavsiye edeceğimiz Martı Transfer şirketini kullanmanız gerekmektedir.

Dalaman Havalimanı Transfer ücretinizi  nakit olarak veya banka hesabına havale-eft yapabilirsiniz.

+90 531 238 03 00