Akyaka Transfer

Akyaka Transfer Ücretleri 

Akyaka Transfer, Dalaman Havalimanı ile Akyaka arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Akyaka  arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Akyaka  Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Akyaka Transfer - Binek 1-4 Kişi - Havalimanı Transfer Araç Seçeneği BİNEK 1-4 KİŞİ

150 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

210 TL

Akyaka Transfer - crafter 6-13 Kişi - Havalimanı Transfer Araç Seçeneği MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

350 TL

Akyaka Transfer - trans 4-7 Kişi - Havalimanı Transfer Araç Seçeneği VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

260 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Akyaka Transfer

 • Dalaman Havaalanı Akyaka arası  50 KM olup Dalaman Havalimanından  Akyaka’ya  taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 55 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Akyaka’ya Ulaşım veya Akyaka dan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Akyaka Tatil sitesi Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Akyaka  Transferi veya Dalaman Akyaka ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Akyaka dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Akyaka  Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve  Akyaka Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Akyaka Özel Transfer hizmetlerinizde sizlere en güvenli ulaşım imkanı sağlayabilmek için çocuklarınız için  firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu hizmeti sağlanmaktadır.
 • Dalaman Akyaka ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Akyaka Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı  Akyaka arası özel transfer veya Akyaka Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Akyaka Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya  Akyaka Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Akyaka transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Akyaka ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Akyaka transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Akyaka  veya Akyaka Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

Dalaman Havalimanı ‘ndan Akyaka ‘ya en kolay nasıl ulaşırım ?  

Dalaman Akyaka arası çok kısa mesafede olup akyaka Dalaman arası yaklaşık olarak 40 dk sürmektedir.Akyaka Muğla bölgesi tatil beldeleri arasında en çok tercih edilenler arasında olduğu için Akyaka ya ulaşım imkanı da kolay sağlanmaktadır.Dalaman Havalimanından Akyaka ‘ya 7/24  transfer hizmeti bulabilirsiniz.

Akyaka da çok fazla tatil yapabileceğiniz otel,apart,pansiyon vb. konaklama tesisileri bulunmaktadır.Dalaman Havalimanından Akyaka da bulunan tüm otellere,apartlara,pansiyonlara transfer hizmetleri sağlanmaktadır.

Akyaka ulaşımlarında dikkat edilecek hususlar ;

 • Transfer hizmeti almış olduğunuz firmanın tecrübeli olması gerekir.
 • Transfer Fiyatları uygun olmalıdır.
 • Araçları yeni model olup sürücüler tecrübeli olmalıdır.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.