Kalkan Transfer

Kalkan Transfer Ücretleri

 • Havalimanından Kalkan arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Kalkan Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
binek BİNEK 1-4 KİŞİ

240 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

350 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

530 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

400 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Kalkan Ulaşım

 • Dalaman Havaalanı Kalkan  arası 125 KM olup Dalaman Havalimanından Kalkan taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 100 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan Kalkan Ulaşım veya Kalkan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Kalkan Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Kalkan Transferi veya Dalaman Kalkan ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Kalkan  dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Kalkan Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve Kalkan Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Kalkan ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Kalkan Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Kalkan dan Dalaman Havalimanı transferlerinizde transfer tarhinizden 1 gün öncesinde oeprasyonumuz sizi arayarak transferinizi teyid edecektir.
 • Dalaman Havalimanı Kalkan arası özel transfer veya Kalkan Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Kalkan Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya İçmeler Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Kalkan transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Kalkan ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Kalkan transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Kalkan veya Kalkan Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

En güvenli Kalkan Dalaman Havaalanı Transfer Hizmeti

Tatilinizi Kalkan’da geçirmek istiyor ve havaalanından otelinize herhangi bir sorun yaşamadan güvenli bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Dalaman havalimanı Kalkan Transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Almış olduğunuz transfer hizmeti ile hem gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşır hem de tatilinize daha hızlı bir başlangıç getirmiş olursunuz.Kaliteli ve profesyonel havalimanı transfer hizmeti almak için www.martitransfer.com websitemizi kullanarak hem 7/24 transfer hizmetialır hem de gideceğiniz yere sorunsuz ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Kalkan’da transfer aracı bulabilir miyim?

 •  iş seyahati veya  tatil için olsun Dalaman Kalkan taksi transfer hizmetlerini kullanarak gidecek olduğunuz konuma ulaşırsınız.
 • Alacağınız havalimanı taksi transfer hizmeti ile gideceğiniz konuma hızlı  ve rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Kalkandaki tüm otellere ulaşım hizmeti sağlanmaktadır.
 • 7/24 kalkan transfer rezervasyonları yaptırabilirsiniz.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.