Kaş Transfer

Kaş Transfer Ücretleri

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

130 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

150 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

200 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

180 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Kaş Ulaşım

 • Dalaman Havaalanı Kaş arası 160 KM olup Dalaman Havalimanından Kaş taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 150dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan Kaş Ulaşım veya Kaş dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Kaş Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Kaş  Transferi veya Dalaman Kaş  ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Kaş dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Kaş Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve Kaş Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Havalimanı Kaş Otelleri  transferlerinizi  ulaştırma bakanlığından almış olduğumuz  A1,D2 ve TÜRSAB belgeli özel vıp araçlarımızla  yapmaktayız.
 • Dalaman Havalimanı Kaş özel vıp taxi  transferleriniz de 2015-2016 Model  en lüks en modern özel  VIP araçlarımız ile sizlere Kaş özel ulaşım  hizmeti  verilmektedir.
 • Dalaman Kaş ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Kaş Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Kaş arası özel transfer veya Kaş Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Kaş Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya Kaş Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Kaş transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Kaş ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Kaş transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Kaş veya Kaş Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız

Kaş Dalaman Havalimanı Transferleriniz için;

Dalaman Haavaalanı Kaş  transferleri veya Kaş   tan dalaman havalimanına olan transferleriniz için web sitemizden fiyatlarımızı inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.Kaş Dalaman Transferi veya Dalaman Kaş Ucuz transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan havalimanından alınıp Kaş  ulaşımızı sağladığınız esnada ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.Dalaman Havalimanı Kaş Ulaşımlarınızda Martı Transfer’in dalaman havaalanı özel vıp transfer hizmeti ile farkı deneyiniz.Martı Transfer Dalaman Havaalanı Kaş transferlerinde öncü firma olarak yerini almıştır.Dalaman Havaalanı Kaş Ulaşım veya Kaş  dalaman ekonomik taksi transferlerinizi  2015-2016 model özel vıp araçlarımızla yapmaktayız.Dalaman Martı Transfer sizler için en modern,en lüks transfer hizmetiyle önem  kazanmıştır.
Dalaman Havaalanı Kaş  Transfer veya Dalaman Kaş ekonomik ulaşımlarınızda isteğinize bağlı olarak herhangi bir ödemede  yapmadan Kaş  dalaman havalimanı -dalaman havaalanı Kaş taxi seyehatinizde çocuklarınız için şirketimizden ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 dalaman havalimanı Kaş ucuz taksi transfer yolculuğunuzu hem konforlu hem de ekonomik fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız Kaş dalaman havalimanı transferi için web sitemizden fiyatlarımızı inceleyebilip ve online rezerve yaptırabilirsiniz.
Dalaman Havalimanından olan tüm dalaman transfer,fethiye,göcek ,marmaris transferleri,orhaniye,martı marina,ölüdeniz otelleri transferleri,sarsala koyu,turunç,bozburun ,orhaniye,selimiye transfer rezervasyonlarınız artık dalaman ucuz transfer adresimizde ekenomik fiyatlarla.