Kaş Transfer

Kaş Transfer Ücretleri

Kaş Transfer, Dalaman Havalimanı ile Kaş arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Kaş arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Kaş Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
binek BİNEK 1-4 KİŞİ

290 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

390 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

550 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

440 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Kaş Transferi

 • Dalaman Havaalanı Kaş arası 160 KM olup Dalaman Havalimanından Kaş taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 150dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan Kaş Ulaşım veya Kaş dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Kaş Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Kaş  Transferi veya Dalaman Kaş  ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Kaş dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Kaş Dalaman Havaalanı ucuz transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Havalimanı Kaş özel vıp taxi  transferleriniz sigortalı ve tüm belgelere olan yeni model araçlar kullanılmaktadır.
 • Dalaman Kaş ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Kaş Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Kaş arası özel transfer kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Kaş Özel  taksi  Transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Kaş transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri, sizi isminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Kaş ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Kaş transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Kaş veya Kaş Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

Kaş Paylaşımlı transfer hizmeti var mıdır?

Havalimanı Transfer hizmetleri birçok kişi ya da şirket için oldukça önemlidir.Bundan dolayı havalimanı transfer hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır.

Özellikle Dalaman Havalimanından tatil beldelerine grup transferi önemlidir.

Tatil yapacağınız yer Dalaman havalimanına uzak ise paylaşımlı transfer hizmeti önem kazanmaktadır.

Dalaman havalimanı bazı tatil beldelerine limanlarımızdandır.Dalaman havalimanı Kaş Transfer hizmetiyle aynı yöne giden yolcular ile grup transfer hizmeti ile uygun fiyatlara daha kolay transfer hizmeti alabilmektedir.

Transfer Hizmeti Hakkında Detaylı Bilgi

Kaş paylaşımlı transfer hizmetlerinde havalimanında aracın dolmasını beklemek zorundasınız Fakat Kaş özel transfer hizmeti alarak uçaktan indiğinizde herhangi bir bekleme yapmadan direk gidecek olduğunuz konuma ulaşacaksınız.

Özel Transfer hizmeti her zaman size kendinizi özel hissettirecektirPaylaşımlı transferin bir kötü yanı ise kaş otogara kadar ulaşım sağlamasıdır.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.