Faralya Koyu Transfer

Faralya Koyu Transfer Ücretleri

Faralya Koyu Transfer, Dalaman Havalimanı ile Akyaka arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Faralya Koyu arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Faralya Koyu Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Faralya BİNEK 1-4 KİŞİ

250 TL

Faralya Koyu Transfer - Minibüs Transfer MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

370 TL

Faralya Koyu Transfer - Minibus Transfer MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

500 TL

Faralya Koyu Transfer - Vip Araç Transfer VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

420 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

 

Dalaman Havalimanı Faralya Koyu Transfer

 • Dalaman Havaalanı Faralya Koyu arası  125 KM olup Dalaman Havalimanından  Faralya Koyu’na taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 125 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Faralya Koyu’na Ulaşım veya Faralya Koyundan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Faralya Koyu Otelleri Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Faralya Koyu Transfer ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu seyahat etmesi için bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Faralya Koyu Transferi ‘ni Martı Trasnfer olarak en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Faralya Koyu Transferlerinizde  en güvenli seyehat imkanı sizlerle.
 • Dalaman Faralya Koyu ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Faralya Koyu  arası özel transfer ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Faralya Koyu Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya Faralya Koyu Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.
 • Dalaman Faralya Koyu transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanıiç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Faralya Koyu ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Faralya Koyu transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Faralya Koyu  veya Faralya Koyu Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

En Güvenli Faralya Koyu Ulaşım Hizmetine Nasıl Ulaşırım ?

İnsanların ulaşmak istedikleri yere giderken ulaşım hizmetlerinden yararlanması oldukça önemli olup Özellikle havalimanından yapılacak transfer hizmetleri sayesinde uçaktan indiklerinde rahat bir şekilde  ulaşmak istedikleri yere transfer hizmeti sağlarız.Fethiye ‘de en gözde tatil beldelerinden biri olan Faralya Koyu ‘nda Dalaman Havalimanı  Faralya Koyu Transfer hizmetlerini kullanarak gideceğiniz yere kolay ve pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Faralya Koyu transferlerinizde otele kadar ulaşım imkanları mevcut değildir.Araçların otel bölgelerine inmeleri yasak ve tehlike arz ettiği için Faralya koyu yiğitoğlu market önüne kadar ulaşımınız sağlanmış olup sizi otelden jeepler ile almaya geleceklerdir.

Dalaman Havalimanından Transferinizi gerçekleştirmek üzere sizi karşılayan kaptanımıza isteklerinizi rahatlıkla talep edebilirsiniz.Ayrıca Faralya Koyundan sizi jeepler ile alacakları için ölüdenize yaklastıgınızda kaptanımıza gidecegiz otel ismini vererek soforumuz otelınızı arayarak 20 dk sonra müsafırlerimızı yukarıdan alabılırsınız demelri halinde yukarıda  bekleme yapmadan oelin göndermiş oldugu jeepler sızı orada hazır bekliyor olacaktır sızın orada bekleme yapmamanızı saglacaktır.

Transferlerinizde herhangi bir gecikme veya yer  bulma problemi yaşanmaması için transfer saatinizde 30 dk öncesinde şoförlerinizle iletişime geçerek adresinizin tekrar teyid edilmesi sağlanmaktadır.

 Ofısımızı aradıgınızda Dalaman Havalimanı Transfer reservasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar ;

 • Uçak detaylarınızı,iletişim numaranızı ve kişi sayınızı  belirtmeniz gerekmektedir.
 • Transfer Rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklikte 24 saat öncesinde bilgi vermeniz yeterlidir.
 • Havalimanı Transferlerinizde herhangi bir ön ödeme yapmadan rezervasyon yapma imkanı mevcuttur.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman havalimanı Faralya Koyu transferlerinizi uygun fiyatlarla siz değerli misafirlerimize hizmet sağlamaktayız. 

Dalaman Martı transfer olarak sizleri havalimanında karşılayıp Faralya Koyu transferinizi ekonomik ve güvenli bir şekilde transferlerinizi sağlıyoruz.

Dalaman havalimanında en uygun ve ekonomik fiyatlarla sizlerin Faralya Koyu  transferlerinizi sağlıyoruz.

Yenilenen araç filomuz ve kaliteli hizmetimizle siz değerli misafirlerimizin Faralya Koyu transferinizi konforlu bir sekide sağlıyoruz.

Ekonomik fiyatlarla siz değerli misafirlerimizin Faralya Koyu transferlerini sağlıyoruz.

Faralya Koyu  transferinizi güvenilir ve kaliteli bir şekilde en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Sizleri dalaman havalimanında karşılayıp Faralya  a güvenilir bir şekilde transferinizi sağlıyoruz.

Faralya Koyu transferlerinizi ekonomik ve yenilenen araç filomuzla sağlıyoruz.

Dalaman Faralya  KoyuTransferlerinizde erken rezervasyon kampanyalarımızdan yararlanarak ekonomik fiyatlara ulaşım imkanı sağlamış olursunuz.

Faralya  Koyu Dalaman Havaalanı Transfer hizmetlerinden yararlanarak ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz

Dalaman Faralya Koyu arası en uygun bütçeli transfer hizmetleri için  web sitemizden veya operasyonumuzu arayarak 7/24 online rezervasyon yapabilirsiniz.

Dalaman havaalanı  Faralya transferlerimiz olduğu gibi Faralya dan Dalaman Havalimanına da transferimiz mevcuttur.İster tek yön ister Gidiş-

dönüş olarak dalaman havalimanı transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

 Faralya  Koyu ulaşım hizmetleri için operasyonumuzu arayarak 7/24 bilgi alabilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Profesyonel hizmet anlayışımız sayesinde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak referanslarımızı oluşturmaya gayret eden firmamızdan alacağınız Faralya Koyu transfer hizmetlerinden memnun kalırsınız.

Dalaman Havalimanı Faralya Koyu  Transfer ucuz ulasım  Taxi Transfer Hizmetleri sağlamaktayız.

Faralya Koyu  Transferlerinizi  kaliteli  Güvenilir ve ekonomik bir sekilde sağlıyoruz.7-24 hizmet almak için +90531 238 0300 gsm numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı Faralya Koyu  arası yapacağınız yolculuk esnasın da profesyonel  kaptanlarımız siz değerli misafirlerimize gideceğiz yere kadar rehberlik  hizmeti sunmaktadır 

Faralya koyu    transferlerinizi gönül rahatlığıyla   size özel TAKSİ  hizmetlerimizle  ailenizle  güvenli bir şekilde  Martı Transfer’ le    yolculuk geçirmeye ne dersiniz 

Dalaman havaalanı Faralya Koyu  transferlerimiz sorunsuz bir şekilde    doğru araçlarla  konfor veya güven gibi  benzersiz ortak noktalara varmak bizim için siz değerli misafirlerimizin  memnuniyeti önceliğimiz