Bozburun Transfer

 Bozburun Transfer Ücretleri

Bozburun Transfer , fiyat listesi aşağıdaki şekildedir, Dalaman Havalimanı ile Bozburun arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

binek BİNEK 1-4 KİŞİ

210 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

310 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

450 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

340 TL

 

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

 

Dalaman Havalimanı Bozburun Transfer

Bozburun Transferi – Dalaman Havalimanı Bozburun Transferi

 • Dalaman Havaalanı Bozburun arası  160  km olup Dalaman Havalimanından  Bozburun’a taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 2 saat  20 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Bozburun’a Ulaşım veya Bozburun dan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Bozburun Otelleri Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Bozburun Transferi veya Dalaman Bozburun ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Bozburun dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Bozburun  Transfer, Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve  Bozburun Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Bozburun Transfer ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Bozburun Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı  Bozburun  arası özel transfer veya Bozburun Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Bozburun Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya  Bozburun Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Bozburun transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Bozburun ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Bozburun transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Bozburun ‘dan Dalaman Havaalanı’na en kolay ulaşım imkanları Martı Transfer tecrübeli birikimiyle artık çok kolay.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Bozburun  veya Bozburun Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.

Bozburun ‘a Ulaşım Hizmetleri

Bozburun Marmaris e bağlı olan çok fazla yerli turist barındıran tatil beldeleri arasında yer almaktadır.Dalaman Havalimanı Bozburun arası ulaşımınızda  ; Dalaman merkez,Köyceğiz,akyaka,karacaöğüt,marmaris,hisarönü ,orhaniye ve selimiye güzergahı boyunca Bozburun’a ulaşılmaktadır.Bozburun da çok fazla konaklayabileceğiniz tesisler ve tekne turları vardır.

Bozburun da en önemli otelleri arasında ;

Sabrinas haus Otel : Dalaman Havalimanından Otele  Ulaşım hizmetleri mevcuttur.

Karia Bel Otel : Bozburun Karia Bel otel Transfer hizmetlerinden 24 saat yararalanabilirsiniz.

Bozburun Dolphin Otel : Dalaman Havalimanı Dolphin otel bozburun arası 2 saat 15 dk sürmektedir.Dalaman Havalimanından uygun fiyatlara transfer hizmetleri mevcuttur.

Bozburun Baldan Suites : Transferinizde otelinizin önüne kadar ulaşımınız sağlanmaktadır.

Bozburun Pembe Yunus Otel  : Dalaman ulaşımlarınızda yol mesafesi uzun olduğu için transfer hizmeti aldığınız firmanın güvenli olması gerekir.

Bozburun Dalaman Havalimanı Uçuş Bilgileri

Call Now