İçeriğe geç
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Martı Transfer

Dalaman Havalimanı Transfer

Marmaris, Fethiye, Dalyan, Sarıgerme, Göcek, Ölüdeniz, Kaş, Kalkan, Datça

Dalaman Vip Transfer Güvenli-Konforlu-Profesyonel Havalimanı Transfer Hizmeti

Hakkımızda

Şimşekler Turizm ; Türkiye Türsab Seyahat Acentaları Birliği 10861 Numaralı üyesidir. Şimşekler Turizm ; Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Yurtiçi Tarifesiz Yolcu Taşıma A1 Yetki Belge (BKN U-NET.A1 .48.112) Numaralı yetkili transfer şirketidir .Acentamız Havalimanı Hizmetlerinde her zaman müşteri güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Muğla bölgesinde geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız, bölgeye hakim profesyonel bir şoför ve operasyon ekibine sahip olup, Muğla Dalaman bölgesinde Havalimani Transferleri , marina transferleri, otel transferleri, villa transferleri ve geniş acente portföyü ile aktif bir transfer ağına sahiptir.Firmamız taşımacılıkta zirve yapmış grup şirketidir.Filomuzdaki Araçlarımız yeni model olup, ulaşım ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmış,her ihtiyaca ve kişi sayısına kadar araç temin edebilmekteyiz. Bölgedeki en yeni ve en lüks transfer araç filomuz ile yolcularımıza hizmet vermekteyiz. Yolcularımız için araç seçenekleri olarak standart taxi, lüks taxi, VIP Vito, ultra vip vito, party car, ultra mini, ultra lux party car, mnibüs vip. Yolcularımızın seçtikleri özel araç ile istedikleri adresten VIP transfer özel ulaşım hizmeti almalarını sağlıyoruz.

Dalaman Havalimanı transfer hizmetleri sunarak kişiye özel ulaşım hizmetlerimizi kaliteli, güvenli ve aynı zamanda sunmayı başardık. Amacımız, Muğla Bölgesi’ndeki tüm tatil beldelerine günün 24 saati ve daima son model vip araçlarla en iyi hizmeti vermeye devam etmektir.Sadece kaliteli hizmet sunmak da yeterli olmayacaktı aynı zamanda en ucuz Dalaman transfer hizmetleri sunmamız gerekiyordu. Bizde tam buna göre yatırımlar yaparak araçlarımızın gider maliyetlerini düşünerek sıfır araçlar ile çalışmanın çok daha ucuz ve kaliteli olduğunu keşfettik.

Hedeflediğimiz gibi aynı zamanda hem en kaliteli, hem de en ucuz olmayı başardık. Onbinlerce mutlu müşterimiz ile birlikte, siz varsanız biz daima hizmete hazırız.

7/24 Hizmet

Dalaman Havalimanı Transfer

Dalaman transfer firmaları arasına girdiğimiz ilk günden itibaren sektörde kaliteyi biz arttırdık. Dalaman Havalimanı transfer şirketleri arasında rekabet çok ciddi boyuttadır. Bu rekabet ortamında sürekli yatırım yapmamız gerekti. Bizler bu yola çıkarken tek hedefimiz mevcut müşteri portföyümüzü her yıl büyük oranda arttırmaktı. Kayıtlı müşteri oranımızı büyük ölçüde arttırırken aynı zamanda da kalitemizi arttırmamız gerektiğini biliyorduk.
 
Sadece kaliteli hizmet sunmak da yeterli olmayacaktı aynı zamanda en ucuz Dalaman  transfer hizmetleri sunmamız gerekiyordu. Bizde tam buna göre yatırımlar yaparak araçlarımızın gider maliyetlerini düşünerek sıfır araçlar ile çalışmanın çok daha ucuz ve kaliteli olduğunu keşfettik ve sizlere yeni model ultra lux vip araçlarımızla sizlere kaliteli güvenli konforlu havalimanı transfer hizmeti sağlamayı hedefledik.

Dalaman Havaalanı Transfer Uygun Fiyatlara Kaliteli Profesyonel havalimanı Transfer Hizmeti

Hakkımızda

Havalimanı

Vip Transfer

Dalaman Havalimanı Vip Ulaşım

İsterseniz ekonomik transfer isterseniz vip transfer hizmetiyle Dalaman havalimanı Özel Transferinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz yere havalimanından alınarak rahatlıkla ulaşma imkanına sahip olursunuz.

7/24 Hizmet

Havalimanı özel transfer hizmetlerimizi 7 /24 gerçekleştirmeyiz.

Zamanında Hizmet

Havalimanı transferlerinizde transfer saatinizden 10 dk öncesinde aracınız adresinizde hazır olur.

Konforlu Araçlar

Yeni model ultra lux donanımlı araçlarımız ile sizlere güvenli -konforlu kaliteli transfer hizmeti sağlamaktayız.

En İyi Fiyat Garantisi

Havaalanı transfer hizmetimizi en iyi fiyat garantisi ile uygun fiyatlara kaliteli profesyonel hizmet sağlamaktayız.

Dalaman HAVALİMANI, uluslararası DIŞ HATLAR ve aktarmalı uçuşlar,

tarifeli iç hatlar

Bölgemizin olan Muğla Dalaman’da en büyük havalimanlarından biri olan Dalaman Uluslararası Havalimanı Dış Hatlar ve İç Hatlar olarak hizmet vermektedir. Yolcu Kapasitesi 10 milyon yolcudur. 35 uçak aynı anda hizmet verebiliyor. 

+90 531 238 03 00