Datça Transfer

Datça Transfer Ücretleri

Datça Transfer, Dalaman Havalimanı ile Datça arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Datça arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Datça Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
binek BİNEK 1-4 KİŞİ

290 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

390 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

550 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

440 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Datça Transfer

 • Dalaman Havaalanı Datça arası  180 KM olup Dalaman Havalimanından  Datça’ya taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 2 Saat 15 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan  Datça’ya Ulaşım veya Datça dan dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Datça Otelleri Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Datça Transferi veya Dalaman Datça ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Datça dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Datça  Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ve  Datça Dalaman havaalanı ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Datça ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Datça Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Datça arası ulaşımlarınızda herhangi bir bekleme yapmadan direk gidecek olduğunuz konuma ulaşım imkanı sağlıyoruz.
 • Dalaman Havalimanı  Datça  arası özel transfer veya Datça Dalaman Havalimanı kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Datça Özel  taksi  Transfer hizmeti  veya  Datça Dalaman havalimanı ekonomik  transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Datça transferiniz esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Havalimanı Datça ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Datça transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Datça  veya Datça Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız.
 • Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman Datça arası paylaşımlı transfer hizmeti var mıdır ?

 • Dalaman Datça arası 2 saat 30 dk lık bir mesafedir.
 • Dalaman Datça arası havaş ve muttaş ın toplu servis hizmetleri mevcuttur.Fiyatların ekonomik olması büyük avantajdır.Fakat dezavantajıda vardır.Uçaktan indikten sonra havalimanında toplu taşıma otobüslerinin dolmasını beklemek zorundasınız.
 • Bekleme süresi belli olmadığı için kişiler daha çok  dalaman havaalanı transfer firmalarını kullanmayı tercih etmektedirler. 
 • Havalimanında herhangi bir bekleme yapmadan hızlı bir şekilde gidecek olduğunuz konuma ulaşabilmek için Martı Transfer firmamız ile tatilinize hızlı ve mutlu başlangıç sağlamış olursunuz.

Datça dan Dalaman Havalimanı ‘na en uygun transfer hizmetleri ?

Datça Dalaman arası yaklaşık olarak 2 saat 20 dk sürmektedir.Datça ‘ dan Dalaman havaalanına sadece taksi veya transfer firmalarıyla ulaşım hizmeti sağlanmaktadır.Havaş otobüsleri sadece marmaris otogara kadar ulaşım hizmeti sağladığından dolayı Datça ulaşımlarınızda transfer firmaları tercihiniz olmalıdır. Taksiler transfer firmalarından daha pahalı olduğu için transfer firmalarını tercih etmelisiniz.

Datçadaki tüm tatil beldelerine transfer hizmeti sağlanmaktadır.

Datça Palamutbükü : Palamutbükü transferiniz en ekonomik fiyatlara sizlerler

Mesudiye : Datça Mesudiye ulaşımlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ovabükü: Datça Ovabükü Transferleri ile ulaşmak istediğiniz  noktaya kadar ulaşım imkanı

Billurkent : Billurkent Transfer hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.

Aktur: Aktur Tatil sitesi ulaşımları en uygun fiyatlara sizlerle 

Kurucabük : Datça Kurucabük transfer ücretlerine KDV ve otopark dahildir.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman Transfer hizmetlerinden yararlanırken dikkat etmeniz gereken kurallar arasında ; seçmiş olduğunuz firmanın vermiş olduğu hizmet ve kalitesi çok önemlidir.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.