Orhaniye Transfer

Orhaniye Transfer Ücretleri

Orhaniye Transfer, Dalaman Havalimanı ile Orhaniye arası Binek 1-4 Kişi, Minibüs 4-7 Kişi, Minibüs 6-13 Kişi, Vip Araç 4-7 Kişi seçenekleri fiyat listesi aşağıdaki şekildedir.

 • Havalimanından Orhaniye  arası transfer ücretlerini Dalaman havalimanı Orhaniye Transfer hizmetlerinden faydalanarak alabilirsiniz.Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre Transfer ücretleri değişiklik göstermektedir. Bunun için  transfer hizmeti istediğiniz transfer firmalarının tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Uygun fiyatlara Kaliteli ve güvenli Dalaman havaalanı transfer hizmetinden yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
binek BİNEK 1-4 KİŞİ

230 TL

trans MİNİBÜS 4-7 KİŞİ

320 TL

crafter MİNİBÜS 6-13 KİŞİ

500 TL

trans VİP-ARAÇ 4-7 KİŞİ

400 TL

dalaman transfer,dalaman havalimanı transfer

Dalaman Havalimanı Orhaniye Transferi

 • Dalaman Havaalanı Orhaniye  arası 130  KM olup Dalaman Havalimanından Orhaniye  taksi veya minübüs  ile ulaşımınız 110 dk sürmektedir.
 • Dalaman Havaalanı’ndan Orhaniye  Ulaşım veya Orhaniye  dalaman havaalanı olan transfer ücretlerini web sitemizden  inceleyerek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Dalaman havalimanı Orhaniye  Ekonomik Transfer  ücretlerine kdv ve otopark dahildir.
 • Dalaman Orhaniye  Transferi veya Dalaman Orhaniye  ulaşımlarınızda  çocuklarınızın güvenli ,rahat ve konforlu bir Orhaniye  dalaman havalimanı seyehati etmesi için Firmamızdan ücretsiz olarak bebek koltuğu veya buster talep edebilirsiniz.
 • Orhaniye   Dalaman Havaalanı ucuz transfer  ekonomik taksi transferlerinizde Martı Transfer  farkı ile  en ekonomik fiyatlarla kaliteli  transfer hizmeti  vermekteyiz.
 • Dalaman Orhaniye  Transferi ekonomik ucuz ulaşım hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız web sitemizden Orhaniye  Dalaman havalimanı iç hatlar özel taksi transfer sayfamızı ziyaret ederek online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Orhaniye Martı Marina Dalaman arası ulaşımlarınızda kalite ve uygun fiyatın buluştuğu adres.Sizde tatilinizi uygun fiyatlara geçirmek istiyorsanız havaalanı transferlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı Orhaniye  arası özel transfer kolay ulaşımlarınız için aklınıza takılan sorularınızı Martı Transfer ‘in 7/24 ulaşabileceğiniz operasyonunu arayarak bilgi alabilirsiniz.
 • Dalaman Havaalanı Orhaniye  Transferi hizmeti  rezervasyonlarınızda herhangi bir ön ödeme yapmadan online rezerve yaptırabilir.Dalaman Orhaniye  Transferi esnasında ödemeyi şoförümüze nakit olarak yapabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından olan tüm Dalaman Transferlerinizde Dalaman havalimanı iç hatlar veya dış hatlar terminalinde Martı Transfer ‘in güleryüzlü  personelleri sizi isminiz soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelasıyla profesyonel bir şekilde karşılayacaktır.
 • Web sitemizden yapmış olduğunuz dalaman Orhaniye  ucuz özel  transfer rezervasyonlarınız operasyonumuz tarafından incelenerek Orhaniye  transferiniz için size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
 • Dalaman havalimanı özel taksi  transfer hizmetimizi Dalaman Havaalanı Orhaniye  veya Orhaniye  Dalaman havalimanı olarak çift yönlü  yapmaktayız

Dalaman Havalimanı Orhaniye araç transferi neden önemlidir?

Dalaman Havalimanından  gidecek olduğunuz tatil beldelerinize ,konaklama yerlerine veya herhangi bir noktaya  ulaşmakta dalaman havalimanı araç transferi çok önemlidir. Bir yerden bir yere ulaşım sağlayabilmek için  havaalanından istenilen noktaya zamanında ulaşmak, havalimanında saatlerce araç kuyruğu beklememek adına havalimanı araç transfer hizmeti önemlidir. Tatil beldelerinde transfer hizmetleri büyük bir gelişme göstermiş olup. Dalaman’da iseniz ve tatil yerlerinize en kısa ve rahat yoldan ulaşım sağlamak istiyorsanız Dalaman havaalanı Orhaniye taksi transfer hizmetini kullanabilirsiniz.

Orhaniye Martı Marina Transferleri içinde firmamızın vermiş olduğu transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz.Martı Marina dan son dakika da dalaman havalimanı transfer hizmetleri alarak yolculuığunuzu kusursuz bir şekilde tamamlayabiliriz.

Firmamızdan yapmış olduğunuz transferleriniz için ödemeniz geldiğiniz zaman transfer işleminiz gerçekleştikten sonra şoföre nakit olarak yapabilirsiniz.

Havaalanı Transferlerinizde rezervasyon formunuzda yazan ücret dışında herhangi bir ücret ödemeden transferlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilme imkanına sahip olursunuz.

Kalitemizi ve profesyonelliğimizi gösterdiğimiz Dalaman havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.martitransfer.com sitemizden 7/24 online rezervasyon hizmeti alarak yararlanabilirsiniz.

Dalaman havalimanı transfer hizmetlerimizi en ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz.