İçeriğe geç
Anasayfa » Ultra Vip Vito

Ultra Vip Vito

Dalaman Havalimanı Transfer

Dalaman Havalimanı Transfer hizmetleri ile gidecek olduğunuz tüm tatil beldelerine ekonomik fiyatlara profesyonel havalimanı servis hizmeti.

Vip Vito

Vip Vito seçeneğimiz en uygun fiyatlı ekonomik Dalaman Havalimanı ve tatil beldeleri arası transfer için birden çok noktalı gezileriniz için tercih edilebilir. Bu transfer seçeneği ile istediğiniz heryere güvenli bir şekilde  ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araçlarımız yeni model olup  konforlu klimalıdır.İşinde Profesyonel şöförlerimiz ile ulaşım hizmetlerinde kusursuz müşteri memnuniyeti gözeten hizmet anlayışımız sizler için en iyi transfer hizmeti için sunulmaktadır. Hizmetimizin yanında sizler için ücretsiz su ikramımızda vardır.

Dalaman havalimanı transfer-dalaman havaalanı ulaşım

Dalaman Havalimanı Transfer

Araç Seçenekleri

Ultra Vip Vito

Ultra Vip Vito

Party Car

Party Car

Ultra Lux Party Car

Ultra Lux Party Car

Transfer Seçenekleri ;

Havalimanından şehir merkezine, konaklama yerlerine ya da herhangi bir yere gidişte havalimanı araç transferi çok önemlidir. Bir yerden bir yere gitmek, havalimanından istenilen yere zamanında ulaşmak, havalimanında saatlerce araç kuyruğu beklememek adına havalimanı araç transfer hizmeti önemlidir. Tatil beldelerinde bu durum oldukça yoğundur. Dalaman’da iseniz ve tatil yerlerine en kısa ve rahat yoldan ulaşmak istiyorsanız Dalaman havalimanı transfer hizmetini kullanabilirsiniz.Havalimanı transfer ücretleri gidecek olduğunuz konuma tercih etmiş olduğunuz Araç kapasitesi ve seçilen araçlara göre ücretler değişir. Bunun için web sitemizden araç şeçeneklerimizi  ve  tarifelerini inceleyerek bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

+90 531 238 03 00