BLOG

Blog

Blog sayfa içeriğinde sizlere bir çok çeşitli bilgileri ve deneyimleri aktarmaya çalışacağız.

Dalaman Havalimanı Martı Transfer Blog

Sık Sorulan Sorular

Profesyonel Dalaman havalimanı transfer hizmetini nereden alabilirim?

İnsanlar gerek tatil amaçlı gerek ise iş için Dalaman havaalanı transferlerinde konfor ve rahatın yanında uygun bütçeye sahip olmasını da ister. Bundan dolayı En uygun fiyatlara  rahat ve konforlu bir transfer hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Dalaman Havalimanı Ekonomik Transfer hizmetlerini kullanarak tatilinizi en uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz.

Güler yüzlü ve profesyonel hizmetlerimiz sayesinde isterseniz havaalanından isterseniz bulunduğunuz noktadan  havaalanına çift yönlü transfer hizmetlerimizle konforlu ve rahat transfer işlemlerinden yararlanabilir hem de ekonomik fiyatlarla bütçenizi de sarsmamış olursunuz.

Ayrıca havalimanı transfer sonrasında fiyat olarak herhangi bir sürprizle karşılaşmamış olursunuz.

İstediğim her noktaya havaalanı transfer hizmeti alabilir miyim?

  • 7/24 rezervasyon sistemi ile istediğiniz noktadan havalimanına ya da havaalanında istediğiniz yere transfer hizmeti sağlamaktayız.
  • Firmamızdan Yapmış olduğunuz transfer rezervasyonlarınızda herhangi bir değişiklik olduğunda 24 saat içinde bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • Havalimanından otele olan ulaşımlarınızda Sizleri güleryüzlü personellerimiz Havalanında isminiz ve soyisminiz yazılı Martı Transfer tabelası ile karşılyarak herhangi bir bekleme yapmadan direk gidecek olduğunuz konuma hızlı bir şekilde ulaştıracaktır.
  • Alacağınız Dalaman Havaalanı Transfer hizmeti sayesinde hem bütçenize uygun transfer hizmetinden yararlanır hem de konforlu ulaşım araçlarımızla istediğiniz noktaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • İster tatil için isterseniz iş için gelmiş olun alacağınız havalimanı transfer hizmetlerimiz ile mutlu bir tatin başlangıcını oluşturmuş olursunuz.

Firmamız 15 yıllık tecrübeli birikimiyle Dalaman Transfer firmaları arasında öncü firmalara arasında yer alarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktadır.Dalaman Havaalanından tüm tatil beldelerine ulaşım imkanı sağlamaktayız.

En çok ulaşım hizmeti verilen tatil beldeleri arasında ; Göcek,Sarıgerme,Sarıgerme hilton otel,göcek rixos otel,fethiye,marmaris,dalyan,ölüdeniz,kaş,kalkan,akyaka,selimiye,orhaniye,bozburun,datça,aktur,mesudiye palamutbükü, içmeler marmaris, kabak koyu, faralya koyu gibi tatil beldelerine çok fazla transfer hizmetleri sağlanmaktadır.

Dalaman Havaalanı transferinde belirtilen transfer ücrettinden fazlasını öder miyim?

Havalimanlarında çoğu zaman yolcular taksi ya da başka herhangi bir transfer şirketi aracını kullandığında fazla ücret ödemek ile karşı karşıya gelebilirler. Dalaman havalimanı ulaşım hizmeti transferlerini kullandığınızda belirtilen transfer ücreti dışında herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Ödemelerinizi rezervasyonunuzda belirtilen ücret ile transferinizi gerçekleştiren kaptanımıza nakit ödeyebilirsiniz. Rezervasyon formunda belirtilen noktaya kadar konforlu ve uygun fiyatlara transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havaalanı transfer hizmetinde herhangi bir sorun yaşanır mı?

  • Havalimanı transfer hizmetlerinden yararlanırken, hizmeti sağlayan firmanın referansı ve verdiği hizmetin kalitesi çok önemlidir.
  • Alacağınız Dalaman Havaalanı Fethiye  Transfer hizmetinde herhangi bir sorun yaşamadan transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sorun yaşamanız durumunda 7/24 müşteri hizmetlerinden rezervasyonunuzla ilgili ya da aracınız ile ilgili problemlere anında çözüm bulmuş olursunuz.

Dalaman Havalimanından Havaş veya Muttaş otobüsleri Marmaris ve Fethiye otogara  kadar ulaşım sağlamaktadır.Muttaş ve Havaş otobüsleri çok uygun fiyatlara taşıma işleme gerçekleştirmektedir Fakat saatlerce Havalimanında otobüsün dolmasını beklemeniz  gerekmektedir.

Ayrıca otobüs sizi otogara kadar götürdüğü için otelinize veya gidecek olduğunuz konumlara taksi aracılığıyla gitmeniz gerekir ve bu da size o kadar havalimanında beklemnize rağmen transfer ücreti ile aynı fiyatı denk gelecektir.

Havalimanında herhangi bir bekleme yapmadan direk hızlı bir şekilde gidecek olduğunuz konuma kadar ulaşmak için dalaman transfer şirketlerini kullanmanız gerekmektedir.

Dalaman Havalimanı Transfer ücretinizi  nakit olarak veya banka hesabına havale-eft yapabilirsiniz.

Blog Özeti ;

Blog size Dalaman Havalimanı Transferlerinde kolaylıklar ve pratik bilgiler sunmaktadır.

Blog - Dalaman Havalimanı Transfer Ekibi

Blog yazıları ile bilgilendirmelerimiz devam edecektir.

Dalaman Havalimanı Transfer Blog adresimiz